Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Виконавчий комітет
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

Персональний склад виконавчого комітету

Барської міської ради

 

1.       Міський голова – Саволюк Володимир Васильович.

2.       Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Гвоздяр Юрій Васильович.

3.       Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – Мандрика Микола Іванович.

4.       Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету – Ставнюк Ігор Миколайович.

5.       Секретар міської ради – Мельник Ірина Василівна.

6.       Залевський Олександр Євгенович - начальник КП «Бар-благоустрій».

7.       Сабайдаш Володимир Іванович - начальник КВУ ВКГ «Барводоканал».

8.      Костенко Олександр Сергійович – головний лікар КНП «Барська ЦРЛ».

9.     Капиця Володимир Миколайович – головний лікар КНП «Барський районний медичний центр первинної медико-санітарної допомоги».

10.  Іванов Микола Олександрович – начальник Барського районного управління ГУ Держпродспооживслужби у Вінницькій області.

11.  Мельник Вячеслав Іванович – директор Барські ЕМ.

12.  Голодюк Олег Леонідович – директор КЗ «Барська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос»».

13.  Гапонюк Людмила Василівна – начальник відділу культури, молоді та спроту Барської районної державної адміністрації.

14.  Мельник Юрій Олександрович – начальник Управління соціальної політики Барської районної державної адміністрації.

15.  Пуга Григорій Михайлович – директор ТОВ «Краєвид Поділля».

16.  Лотоцький Олександр Михайлович – головний інженер ПрАТ «Барський машинобудівний завод».

17.  Греськова Вікторія Олександрівна – фізична особа-підприємець.

18.  Предиткевич Олег Станіславович – командир військової частини А-0853.

19.  Годованюк Володимир Миколайович – генеральний директор ТОВ «Пфаннер Агро».

20.  Мельник Руслан Миколайович – директор ПП «РОСІНМАР».

21.  Погребняк Валерій Миколайович – депутат Жмеринської районної ради.

22.  Хом’як Олександр Миколайович – депутат Вінницької обласної ради.

23.  Староста  Антонівського старостинського округу;

24.  Староста Балківського старостинського округу.

25. Староста Войнашівського старостинського округу;

26.  Староста Гаївського старостинського округу.

27.  Староста Гармаківського старостинського округу.

28.  Староста Гулівського старостинського округу.

29.  Староста Журавлівського старостинського округу.

30.  Староста Івановецького старостинського округу.

31.  Староста Комаровецького старостинського округу.

32.  Староста Кузьминецького старостинського округу.

33.  Староста Луко-Барського старостинського округу.

34.  Староста Мальчовецького старостинського округу.

35.  Староста Матейківського старостинського округу.

36.  Староста Мигалівецького старостинського округу.

37.  Староста Митківського старостинського округу.

38.  Староста Терешківського старостинського округу.

39.  Староста Ходацького старостинського округу.

40.  Староста Чемериського старостинського округу.

41.  Староста Ялтушківського старостинського округу.