Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
38 сесія
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Дюкову М.В.
Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Заболотному І.О.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Заєць Л.І.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр.Захарчук Л.О., Стащенко Г.К
Про внесення змін до рішення 57 сесії 6 скликання Барської міської ради від 29.12.2014р. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Зборовській І.В.»
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Кльоцу П.П.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. Когуню В.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Коденко Л.Д.
Про затвердження технічної документаціїіз землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу воренду земельної ділянки гр. Комарчук О.С. та Комарчук О.В.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. Котик Т.Т.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Кравчук Т.А.
Про дозвіл Барській міській раді на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки за заявою Кухара С.М.
Про внесення змін до окремих рішень сесій Барської міської ради щодо цільового призначення земельної ділянки по вул. Плотинній, 13 в м.Бар
Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельних ділянок
Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості)
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Мазур Н.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Мазуру О.Л.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельних ділянок гр. Мазур О.М.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою Марисику С.М., Марисик Т.В., Марисику С.С., Марисику М.С., Марисику А.С., Марисику В.С.
Про поновлення договору про встановлення особистого сервітуту ФОП Матковській Т.Б.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Мельнику В.М.
Про дозвіл Барській міській раді на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки за заявою Мельника Г.Ю.
Про проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. Нагаєвському А.К.
Про надання поштової адреси гаражу Нагаєвського А.К.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Олійник Т.В.
Про поновлення договору оренди землі, укладеного між гр. Омельчук Т.І. та Барською міською радою
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність
Про внесення змін до рішення 30 сесії 5 скликання Барської міської ради від 24.11.2008р. «Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку» по вул. Цукрового заводу, 22-3 в м.Бар
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для оформлення права спільної сумісної власності гр. Скоробагатому М.Ф., Скоробагатій В.Д., Муржак Т.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельних ділянок гр. Сороці Г.Д.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр.Ставнійчуку С.М.
Про внесення змін до рішення 31 сесії Барської міської ради 8 скликання від 09.10.2018р. «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельну ділянку гр. Таєнчуку О.В.»
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр.Хайнацькому П.В.
Про поновлення договору про встановлення особистого сервітуту гр. Хом'яку О.М.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. Чапельку В.М.
Про погодження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок та передачу земельної ділянки в оренду гр. Чернелівському С.В.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Юрчаку Р.І.