Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
31 сесія
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Марцишевському В.І.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки безоплатно у власність Мельнику І.О.
Про внесення змін до рішення 21 сесії Барської міської ради 8 скликання від 28. 02. 2018 р. «Про дозвіл на виготовлення детального плану території земельної ділянки на розі вулиць Героїв Майдану та Дорошенка в м.Бар»
Про передачу земельної ділянки в оренду гр. Орловському Є.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки Орлюку М.О.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельних ділянок Островіцькій С.В.
Про надання дозволу на розроблення документації на земельну ділянку Пазюку Є.Г.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки безоплатно у власність Пічурі В.В.
Про поновлення договору оренди землі ФОП Прилюку В.І.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Рибаку В.І.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Рум’янцевій Н.М.
Про розгляд заяви Сапожнік Г.Л. щодо дозволу на розроблення документації на земельну ділянку по вул.Соборній, біля будинку 11 в м.Бар
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Семцова О.С.
Про внесення змін до рішення 27 сесії Барської міської ради 8 скликання від 26.07.2017р. щодо поновлення договору оренди Слободянюк К.А., ФОП Слободянюку М.Є.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Степанкевичу Б.О.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельну ділянку гр. Таєнчуку О.В
Про внесення змін до рішення 27 сесії Барської міської ради 8 скликання від 26. 07. 2018 р. щодо поновлення договору про встановлення особистого сервітуту на земельну ділянку ФОП Трокачевському О.Г.
Про поновлення договору оренди землі ФОП Чернелівському С.В
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельних ділянок Шевері В.М.