Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Рішення громадянам
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки гр. Восколупу Р. П.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Глушко Л.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Гоменюку В.О.
Про встановлення земельного (особистого) сервітуту гр. Дмитруку В.А.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. Довбиусу В.Л., гр.Бурдіній Г.М.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельну ділянку гр. Дубровській В.А.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Желіховській С.В.
Про поновлення договору оренди землі гр.Захарчуку М.В.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Кльоцу С. М.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у спільну сумісну власність співвласникам багатоквартирного будинку в м. Бар. по вул. М.Туніка, 27
Про дозвіл Барській міській раді на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки за заявами гр. Кубчика Д.В., Саманюк Я.В., Бозняка Б.Д.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельних ділянок гр. Кухар Є.М.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельну ділянку гр. Кухару С.М.
Про надання дозволу гр. Лєдєньовій Л.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється
Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення фермерського господарства гр. Магельницькій М.К., Хоменко В.В., Шейко Л.Й., Шейку В.В.
Про передачу в оренду земельної ділянки гр.Мазур В.О.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мельницькій Т.П.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Миськовій Л.Р.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Москальчуку О. С.
Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення по вул. Героїв Майдану, 53 в м. Бар по заяві гр. Наталюка І. Г.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Панчишиній С.І.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Печенюк О.І.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж та безоплатну передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки гр. Порощуку П.Д., Порощук С.С., Дердій А.П., Порощуку Д.П.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Приступі С.С.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Слободянюку Є.А.
Про передачу в оренду земельної ділянки гр.Трокачевському О.Г.
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо відновлення меж земельної ділянки гр. Ярковській С.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Ярковській С.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельної ділянки, зокрема її поділу за заявами гр. Яцкової А.А., Левкович І.О., Печенюк Г.Д.