Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Рішення громадянам
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації об'єктів дорожнього сервісу гр. Білоус В.М.
Про встановлення земельного (особистого) сервітуту гр. Бондарчуку С.В.
Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Брикульському М.Д.
Про внесення змін до рішення 53 сесії 8 скликання Барської міської ради від 16.03.2020 р. «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр.Висоцькій Т.С.»
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. Кадельчуку Ю.В.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Костирко О.Ф.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки безоплатно у власність Кухару С. А.
Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Мазур Л.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Мамчуру І.П.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. Марценюк Н.А.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки гр. Морозовій Л.С., Гуменюк І.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок та передачу в оренду земельної ділянки гр. Наталюку І.Г.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Олійнику В.Я.
Про встановлення земельного (особистого) сервітуту гр. Острук І.О.
Про припинення договору оренди землі та встановлення земельного (особистого) сервітуту гр. Острук І.О.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки безоплатно у власність Пархонюку О. В.
Про надання дозволу Помилуйку В.В. на розроблення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Прухніцького Б.А.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у спільну сумісну власність Земельної ділянки гр. Слісарчуку М.О., Слісарчук А.Л.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки безоплатно у власність Тараканову О. В.
Про надання гр. Тесовській Т.С. дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Шевченку Є. В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Шевчуку К.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Шимко Л.Ю.