Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
61 сесія
Протокол 61 сесії 8 скликання від 03.09.2020
2 Про затвердження ПКД «Капітальний ремонт дорожнього покриття за адресою: Україна, Вінницька область, Барський район, м. Бар, вулиця Шевченка, на ділянці від перехрестя з вулицею Каштанова до перехрестя з вулицею Арсенальною»
3.1 Про надання дозволу на збір вихідних даних та виготовлення проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту дорожнього покриття вул. Садова згідно звернення КП «Бар-благоустрій»
3.2 Про прийняття в комунальну власність гуртожитку по вул. Григоровичів-Барських, 2А в м.Бар згідно звернення ПОГ «Барське УВП УТОС»
3.3 Про затвердження ПКД «Капітальний ремонт дорожнього покриття за адресою: Україна, Вінницька область, Барський район, м. Бар вул. Машинобудівників та частини вул. Вишнева»
3.4 Про розгляд заяв громадян щодо матеріальної допомоги
3.5.1 Про внесення змін до Програми Барської міської об’єднаної територіальної громади по соціальному захисту населення на 2020-2022 роки
3.5.1 Додаток. Заходи Програми Барської міської об’єднаної територіальної громади по соціальному захисту населення на 2020-2022 роки (доповнення)
3.5.2 Про надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових проблем жителів мікрорайону під’їзних шляхів
3.13 Про надання дозволу ТОВ «МАТЕРІАЛЬНІ РЕСУРСИ» на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
3.14 Про розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки з цільовим призначенням за заявою гр. Попіля В.В., ТОВ «МАТЕРІАЛЬНІ РЕСУРСИ»
3.16 Про поновлення договору оренди земельної ділянки гр..Козловському В.Б. площею 0,0097 га, розташованої по вул.Григоровичів-Барських , 2 Д в м.Бар (Накладено вето - розпорядження міського голови № 94 від 07.09.2020)
3.19 Про включення в списки громадян міста щодо виділення земельних ділянок для будівництва житлових будинків
4.1 Про надання дозволу на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Антонівка
4.2 Про надання дозволу на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Глинянка
4.3 Про надання дозволу на розроблення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населеного пункту с. Широке
5 Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби (створення громадських пасовищ)
5.3 Про внесення змін до рішення 49 сесії 8 скликання Барської міської ради від 03.12.2019р. «Про передачу ігрового майданчика на баланс КП «Бар-благоустрій»
6 Про внесення змін до рішення 50 сесії 8 скликання від 17.12.2019 року «Про бюджет Барської міської ОТГ на 2020 рік»
7.1 Про утворення інклюзивної групи для осіб з особливими освітніми потребами у складі Барського дошкільного навчального закладу № 2 «Сонечко»
9 Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність Барської міської об’єднаної територіальної громади юридичних осіб та майна
9 Перелік майна спільної комунальної власності територіальних громад сіл, селища Барського району, що планується передати в комунальну власність Барської міської ради
10 Про затвердження кандидатури на посаду директора Барської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Барської міської ради Вінницької області, переможця конкурсу