Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Рішення громадянам
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Білоус О.В.
Про встановлення Вітковському А.І. плати за користування земельною ділянкою
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Гарагоді Г.А.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду земельної ділянки гр. Гарнику В.Р.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Глимбоцькому О.Б.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Громову А.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Кадельчуку О.В.
Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Кислейко Л.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельних ділянок гр. Коломійцю С.Р.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельних ділянок гр. Коломієць Т.С.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Крижанівському А.П.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. Мазура С.В.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Марковському І.С.
Про дозвіл Барській міській раді на розроблення технічної документації із землеустрою щодо об’єднання земельних ділянок за заявою Наталюка І.Г.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу земельної ділянки в оренду гр. Нікуліній Л.М.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення в оренду земельної ділянки гр. Омельчуку В.В.
Про поновлення договору оренди землі гр. Пасічник Л.В.
Про поновлення договору оренди землі гр. Полєц О.О.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, гр. Полькіній О.С.
Про розгляд заяви Помилуйка В.В. щодо об’єднання земельних ділянок по вул.Гагаріна в м.Бар
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельних ділянок гр. Рудику А.М.
Про поновлення договору оренди землі ФОП Шимко Ж.А.