Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Рішення громадянам
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та встановлення особистого сервітуту гр. Бистриківському М.І.
Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Блажку Р.М.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу в оренду земельної ділянки гр. Бобошко Ю.М.
Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Бондаревій В.Л.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Василевському С.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Вовкун Г.М.
Про внесення змін до рішення 18 сесії 7 скликання Барської міської ради від 22.09.2016р. «Про дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою гр. Войтовичу Л.П.»
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Волкову Ю.В.
Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Грицуляку О.О.
Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Гуменюка В.І.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Довганю О.В.
Про передачу земельної ділянки в оренду гр. Дроздову С.А.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельних ділянок гр. Зажирко Н.В.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. Кадельчук-Сіваєвій О.В.
Про надання дозволу на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки по вул. Соборній ,32 Г в м. Бар
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Коваль Л.Д.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Козловській А.І.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Корнійчуку В.В.
Про передачу земельної ділянки в оренду гр. Кушнір А.Ф.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Любінецькому С.С.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельних ділянок гр. Мамчур Г.А.
Про внесення змін до рішення 49 сесії 8 скликання Барської міської ради від 03.12.2019 р. «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою співвласникам багатоквартирного будинку в м.Бар по вул.М.Туніка,27»
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Микитюк Н. П.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Музиці О.А.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, за заявою гр. Наталюка І.Г.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для розміщення та експлуатації об'єктів дорожнього сервісу гр. Немирівській Ж.С.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Носюку В. М.
Про надання дозволу Печенюк О.І. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Подуфаловій В.Л.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Присяжному В.В.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для ведення особистого селянського господарства гр. Присяжному В.В.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. Репінській Н.В.
Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Розінець Н.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Рябоконь Н.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Свистаку В.О.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у спільну сумісну власність земельної ділянки гр. Середюк В.Г., Гаврищук А.Г.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Снопчук Н. П.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельних ділянок гр. Собщенко Г.А.
Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення у власність земельної ділянки гр. Стащенко Л.І.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Танєвській Л.О.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Трішкіній О.І.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хмелю І.Д.
Про затвердження проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність гр. Хмелю О.І
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. Чорній О.В.
Про внесення змін до рішення 52 сесії 8 скликання Барської міської ради від 06.02.2020р. «Про надання дозволу Барській міській раді на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки за заявами гр. Яцкової А.А. та Левк