Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Рішення громадянам
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянкок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельних ділянок гр. Антонюк С.А.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. Бабюк Б.В.
Про встановлення Балинському Ю.В. орендної плати за земельну ділянку
Про внесення змін до рішення 39 сесії 8 скликання від 23.05.2019р. «Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. Барсегян Л.В.»
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою на земельні ділянки гр. Березовській О.Я.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Вакановській Т.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Вишковському С.Л.
Про надання дозволу на влаштування паркану по вул. І.Мазепи в м.Бар
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. Волинській Н.С.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Герасимовій Л.С.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. Глимбоцькому О.Б.
Про розгляд заяви Глінського О.А.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельних ділянок гр. Гулі Т.Я.
Про внесення змін до рішення 39 сесії 8 скликання від 23.05.2019р. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Данильчук Г.Р.»
Про надання земельної ділянки в користування гр.Демидас М.С.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Долинний О. А.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для оформлення права спільної сумісної власності гр. Зінчуку Д.М., Підгорцю Г.М.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. Кирилюку О.А.
Про надання дозволу Кухар В.В. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельнї ділянки гр. Латюк О.А.
Про встановлення Лук’янову Г.М. орендної плати за земельну ділянку по вул. Шпаковича, 1 в м.Бар
Про встановлення Лук’яновій Л.Я. орендної плати за земельну ділянку по вул. Шпаковича, 1/38 в м.Бар
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Лукашов М. С.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Мазур С. А.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Маніта С. І.
Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр. Мельнику Д.М.
Про надання дозволу Мельника Г. Ю. на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок у власність
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельної ділянки гр. Нагаєвському А.К.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою за заявою Наталюка І.Г.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. Нікітіну С.Ф.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Пальонко О. В.
Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки гр.Пилипенко А.В.
Про поновлення договору про встановлення особистого сервітуту на земельну ділянку з Помилуйком В.В.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Портнов М. М.
Про поновлення договору оренди землі гр.Розінець Н.В.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. Середюку А.А.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для оформлення права спільної сумісної власності гр. Сидоренко Б.А., Кравчук Т.А.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Сопко О. В.
Про затвердження документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки в користування гр. Таєнчуку О.В.
Про передачу земельної ділянки в оренду гр. Трокачевському Г.І.
Про передачу земельної ділянки в оренду гр. Трокачевському О.Г.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. Філіппову В.П.
Про дострокове розірвання договору про встановлення особистого сервітуту Хом’як О. М.
Про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою гр. Чорній О.В.
Про надання дозволу на (доопрацювання) актуалізацію експертної грошової оцінки земельної ділянки. Шамотула В. А.
Про затвердження проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки та передачу її в оренду гр. Шостаківському П.С.
Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу земельних ділянок безоплатно у власність Шуляк С. А.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та безоплатну передачу у власність земельнї ділянки гр. Яременко Г.Ф.