Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Рішення громадянам
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Базалеєва А.А.
Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр.Боднарчук Г.А.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Волошина В.В.
Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Гриновецькому П.М.
Про внесення змін до рішення 12 сесії Барської міської ради 8 скликання від 22.08.2017р. «Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Гутнік Н.В.»
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Денисенко Р.Д.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Зайця П.С.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Котику В.І.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельні ділянки Кухар Є.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Любарського В.М.
Про поновлення договору про встановлення особистого сервітуту на земельну ділянку з ФОП Матковською Т.Б.
Про дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки гр. Павлишину В.М.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Павловському Г.В.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Полевській О.К. , Томащук Н.І.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Сауляк Є.П.
Про поновлення договору оренди земельної ділянки з Семенович Н.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Сідліченко О.П.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Сіліфонової З.Г.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Трохимчук Г.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Федюк Г.С.
Про виготовлення експертної грошової оцінки земельної ділянки
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Шатковської Н.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Швеця В.М.
Про внесення змін до рішення 44 сесії Барської міської ради 6 скликання від 27.09.2013р. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.Яновій Г.С.»