Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Рішення громадянам
Про внесення змін до рішення 15 сесії Барської міської ради 8 скликання від 14.11.2017р. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Безсмертній Г.В. »
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Бурлаці Ю.С.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Василик Г.А.
Про поновлення договору оренди земельної ділянки з Глінським О.А
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Закревському А.В.
Про внесення змін до рішення 12 сесії Барської міської ради 8 скликання від 22.08.2017р. «Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Квасюку О.М.»
Про поновлення договору про встановлення особистого сервітуту на земельну ділянку з Ковалем М.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Кузенку Я.Г.
Про встановлення пріоритету на розміщення зовнішньої реклами за ФОП Лотоцький Р. О.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Любарському Ю.Я.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Максимчук Н.А.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Марковському І. С.
Про внесення змін до рішення 15 сесії Барської міської ради 8 скликання від 14.11.2017р. «Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Мельник О.В.»
Про дозвіл на виготовлення технічної документації на земельну ділянку Оверчук Г.Г.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Семцовій О.О.
Про дозвіл на виготовлення технічної документації на земельну ділянку Собщенко Г.А.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Шевчук З.М.
Про присвоєння поштової адреси нежитловому приміщенню Щепковського В.М.