Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Рішення громадянам
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Балинському Ю.В.
Про внесення змін до рішення 63 сесії Барської міської ради 6 скликання від 25.08.2015р. «Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку гр. Вишковській І.М.»
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Гадасюку С.О.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Гетману К.Д.
Про внесення змін до рішення 12 сесії Барської міської ради 8 скликання від 22.08.2017р. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Голодюку І.Л..»
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Гриценку І.В.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Карвацькому В.Д.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ковалевському І.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на земельну ділянку по вул. Галицьких вояків, 66 в м.Бар Колодій О.А.
Про дозвіл на виготовлення технічної документації на земельну ділянку Кретюк Г.Ф.
Про розгляд заяви Криворучко Н.О. щодо приватизації земельної ділянки
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Кушнір Н.А.
Про дозвіл на виготовлення технічної документації на земельну ділянку Любарському В.В.
Про розгляд заяви Маніти О.В. про виділення земельної ділянки по вул. Соборній в м.Бар
Про розгляд заяви Маніти О.В. про виділення земельної ділянки по вул. Соборній , 28 А в м.Бар
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Памукову Е.І.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Петраковському О. А.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Помилуйко О.І
Про дозвіл на виготовлення проекту із землеустрою щодо відведення земельної ділянки Походзей Н.Д. зі зміною цільового призначення
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Присяжній О.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), якою на момент рішення суду користувалась Вальчишина Марія Григорівна
Про благоустрій території по вул. Героїв Майдану, 17 В в м.Бар
Про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення гр.Регульському В.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Ружанському В.О., Ружанському Д.О.
Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність Сердюку М.І. зі зміною цільового призначення
Про дозвіл на виготовлення технічної документації на земельну ділянку Сороці Г.Д.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Стаднію В.П.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Стаднік І.В.
Про внесення змін до рішення 42 сесії Барської міської ради 6 скликання від 30.08.2013р. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр.гр. Богатирю В.Г., Богатир Н.Г., Ст
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Тараканову О. В.
Про внесення змін до рішення 12 сесії Барської міської ради 8 скликання від 22.08.2017р. «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Храмцову В.М. »
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Цеслі О.Б.
Про дозвіл на виготовлення технічної документації на земельну ділянку Чеберасі Г.О.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), якою на момент продажу користувався Марценюк В.В.
Про дозвіл на виготовлення технічної документації на земельну ділянку Шевері В.М.
Про дозвіл на виготовлення технічної документації на земельну ділянку Щепковському В.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Яньковій О.Г.