Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Рішення громадянам
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Безсмертній Г. В.
Про внесення змін до рішення 6 сесії Барської міської ради 7 скликання від 28.01.2016р. «Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку гр. Буртному А.В. »
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Білик В.Л.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Гадасюку В.С.
Про внесення змін до рішення 8 сесії Барської міської ради 7 скликання від 18.04.2016р. «Про включення в списки громадян міста щодо виділення земельних ділянок для будівництва житлових будинків та гаражів» Галишина В.М.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Гапоновій Г.В.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Гарбузовій Н.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Гудзь О.Л.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Кицюк З.І.
Про розгляд заяви Козловської Т.Є. щодо зменшення плати за користування земельною ділянкою по вул. Гагаріна, 1 в м.Бар
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Козловському Р.О.
Про розгляд заяви Крижановського В.В. про поновлення договору оренди на земельну ділянку по вул. Новоселів в м.Бар
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Кримській Н.О.
Про внесення змін до рішення 10 сесії Барської міської ради 8 скликання від 11.07.2017р. «Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку гр.Кульчицькому М.В.»
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Кухарчуку Р.Е.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Липку А.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Лук’яновій Н. Д.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Малому С.І.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Марущак Г.П.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Маслак Н.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Мацюку М.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Мацюку М.В.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Мельник О.В.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Моспану А.А.
Про передачу земельної ділянки в приватну власність Півторикопному Є.В.
Про розгляд заяви заяву Редько Я.І. про надання в користування земельної ділянки по вул. Святого Миколая, 7 Ж в м.Бар
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Рудику А.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Семеновичу Л.М.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Тируку В.С.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Фурману В.Д.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості), якою на момент продажу користувались Оржеховська Г.С. та Підлипний В.С.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Хитруку В.М.
Про продовження терміну дії договору про встановлення земельного сервітуту на земельну ділянку з Хмелюком В.А.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Хомі С.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Чернишу О.І.
Про дозвіл на виготовлення документації на земельну ділянку Шатковській Н.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Юркову І.М.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Язвенюк І.А.
Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) Євдокімовій О.С.