Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Відстеження результативності регуляторних актів
РІШЕННЯ виконкому №199 від 16.12.2020р. Про затвердження звітів про повторні відстеження результативності регуляторних актів рішень Барської міської ради
199 Додаток 1. ЗВІТ про повторне відстеження результативності регуляторного акта – Рішення Барської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів та затвердження елементів їх справляння на території Барської міської ОТГ на 2020 рік»
199 Додаток 2. ЗВІТ про повторне відстеження результативності регуляторного акта – рішення Барської міської ради «Про встановлення податку на майно та затвердження елементів його справляння на території Барської міської ОТГ на 2021 рік»
РІШЕННЯ виконкому №198 від 16.12.2020р. Про затвердження звітів про базові відстеження результативності регуляторних актів рішень Барської міської ради
198 Додаток 1. ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта – рішення Барської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів та затвердження елементів їх справляння на території Барської міської ОТГ на 2021 рік»
198 Додаток 2. ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта – рішення Барської міської ради «Про встановлення податку на майно та затвердження елементів його справляння на території Барської міської ОТГ на 2021 рік»
ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення Барської міської ради «Про встановлення податку на майно та затвердження елементів його справляння на території Барської міської ОТГ на 2020 рік»
ЗВІТ про базове відстеження результативності регуляторного акта – проекту рішення Барської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів та затвердження елементів їх справляння на території Барської міської ОТГ на 2020 рік»
Про затвердження звітів про базові відстеження результативності регуляторних актів рішень Барської міської ради «Про встановлення місцевих податків і зборів та затвердження елементів їх справляння на території Барської міської ОТГ на 2020 рік» та «Про вст