Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
ПРИВІТАННЯ З ДНЕМ ПРАЦІВНИКІВ РАДІО, ТЕЛЕБАЧЕННЯ ТА ЗВ'ЯЗКУ

Шановні працівники радіо, телебачення та зв'язку!

Прийміть наші щирі вітання з нагоди вашого професійного свята. Завдяки вам люди можуть миттєво дізнаватися про все, що відбувається у цьому мінливому світі. Вам дісталася захоплююча та водночас дуже відповідальна професія, адже багатомільйонна аудиторія дивиться на події вашими очима, очікує від вас оперативного інформування, гострих та актуальних репортажів, ґрунтовної аналітики щодо реалій сьогодення.

Відповідальність, компетентність, почуття обов’язку завжди супроводжують вас у повсякденному житті. Важко переоцінити роль радіо та телебачення у формуванні громадської думки, висвітленні життєдіяльності нашого рідного міста. Це свято об'єднує людей різних професій: журналістів, редакторів, видавців, режисерів, операторів – всіх тих, чия благородна праця забезпечує одне з основних прав громадян – право свободи слова.

Бажаємо вам вдячних глядачів та слухачів, високих гонорарів та рейтингів, натхнення та миру в душі, оригінальних ідей та вдалої їх реалізації. А ще – здоров'я, миру та благополуччя вам і вашим сім'ям!

Барський міський голова, депутатський корпус, виконавчий комітет та апарат міської ради

 <<<