Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
ВІТАННЯ З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЛЮДЕЙ ПОХИЛОГО ВІКУ ТА ДНЕМ ВЕТЕРАНА УКРАЇНИ!

Шановні ветерани і пенсіонери!

Від усієї душі вітаю вас з теплим і сердечним святом – з Міжнародним Днем людей похилого віку та Днем ветерана України!

Цей день - символ єдності і спадкоємності поколінь, прекрасна можливість сказати теплі слова подяки батькам, матерям, ветеранам війни і праці, пенсіонерам і взагалі всім літнім людям за вклад у розвиток країни, за багаторічну самовіддану працю, доброту і мудрість.
Ви, люди старшого покоління – джерело народної мудрості, ваш практичний життєвий досвід, невичерпна енергія, оптимізм та активна громадська позиція є взірцем для підростаючого покоління.

У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця, подвиг, шанобливе ставлення до людей – це незрівняний приклад для наслідування сучасній молоді. Низький уклін вам, дорогі ветерани, дідусі, бабусі, та велика подяка за все, що ви зробили для своїх нащадків.
Бажаю вам найголовнішого - здоров’я, мирного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Нехай всі проблеми та незгоди обходять стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею!

З повагою міський голова Артур Цицюрський

 <<<