Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
ПРОГРАМНИЙ КОМПЛЕКС «ІНТЕГРОВАНА ІНФОРМАЦІЙНА СИСТЕМА «СОЦІАЛЬНА ГРОМАДА»

Програмний комплекс «Інтегрована інформаційна система «Соціальна громада» -  додаток, який розроблено з метою наближення адміністративних послуг соціального характеру до мешканців об’єднаних територіальних громад.

ПК «ІІС «Соціальна громада» об’єднує у єдиному інформаційному середовищі фронт-офіс прийому документів від населення (на даний час – це відділ соціальної політики Барської міської ради, каб. 203) з бек-офісом у структурному підрозділі соціального захисту населення Барської РДА, де приймається рішення про надання адміністративної послуги соціального характеру.

Електронні копії документів, прийняті  в Барській міській раді через «Соціальну громаду», одразу потрапляють в управління соціальної політики РДА, що скорочує час прийняття рішення майже вдвічі. Через програмний комплекс мешканці громади зможуть оформити 67 послуг, зокрема найпопулярніші - житлові субсидії, пільги, допомоги та виплати.

Ці нововведення потребують удосконалення програмного забезпечення, підготовки спеціалістів, опрацювання складнощів, що виникають на практиці.

Саме для ознайомлення з організацією роботи в Програмному комплексі в нашій громаді, надання важливих  практичних рекомендацій Барську міську раду відвідала заступник директора Департаменту соціальної і молодіжної політики Вінницької ОДА Квят Наталія Валентинівна з спеціалістами інформаційно-обчислювального центру.

 <<<