Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
ВІДБУЛАСЯ ЗУСТРІЧ ПРЕДСТАВНИКІВ МІСЦЕВОЇ ВЛАДИ ТА ПРЕДСТАВНИКІВ ПОГ «БАРСЬКЕ УВП УТОС»

23 вересня 2020 року в клубі ПОГ «Барське УВП УТОС» відбувся круглий стіл за участю представників місцевої влади та представників підприємства.

Присутні від влади: міський голова Цицюрський А.А.; заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гвоздяр Ю.В.; заступник міського голови з економічних та гуманітарних питань Кушнір Т.О.; т.в.о. голови районної ради Парчевський О.Б.; депутати міської ради Мандрика М.І. та Педос Г.В.; керівник КП «Бар-благоустрій» Залевський О.Є..

Присутні від УТОС-у: директорка Олійник Тетяна Василівна; гол. профкому Штибель Петро Петрович; гол Барської ТПО УТОС Шилінговський Петро Павлович.

Вів засідання круглого столу інструктор з організаційно-масової роботи підприємства Кобиль Анатолій Павлович.

Це зібрання, в якість мірі, можна вважати знаковим, адже воно відбулося напередодні Дня Білої тростини та Міжнародного дня незрячих. Ці дні мають пряме відношення до людей з вадами зору, а тому питання, які розглядалися на круглому столі, обговорювалися виважено, коректно і дискусійно.

Спочатку було розглянуто загальні питання життєдіяльності незрячих, так наприклад про пільговий проїзд, про районне радіомовлення, про приватизацію гуртожитку УТОС-у про допомогу у ремонті вікон в клубі УТОС-у. По перших двох питаннях інформував Кобиль А.П. з доповненням голови профкому Штибеля П.П., а по наступних двох питаннях інформувала директорка підприємства Олійник Т.В. Потім були розглянуті питання більш конкретно по будинках в яких проживають люди з інвалідністю по зору: будинок № 39 по вул. Врублевського інформувала депутат міської ради Педос Г.В.; від буд. № 31 по вул. Каштанової представника не було, а тому Кобиль А.П. в загальному охарактеризував що було зроблено для мешканців цього будинку; по будинку № 21 по вул. Каштанової також проінформував Кобиль А.П. Значна кількість питань по вказаних будинках була вирішена позитивно, по деяких питаннях - вказана поважна причина їх невиконання, а ще деякі питання потрібно додатково вивчити. Це стосується питань які вирішувалися в цьому році і які заплановані на майбутнє.

Засідання проходило в теплій та конструктивній обстановці, була взаємоповага. Потім взяв слово Залевський О.Є. який остаточно, докладно розповів що було зроблено для мешканців вказаних будинків і що можна виконати із запропонованих питань в майбутньому. Було надано слово голові Барської ТПО УТОС Шилінговському П.П. який також підняв декілька важливих питань і подякував місцевій владі за надану матеріальну допомогу Барській ТПО УТОС для людей з вадами зору. Педос Г.В. подякувала Залевському О.Є. за багато виконаних робіт для інвалідів вказаних будинків. Керівники всіх гілок місцевої влади давали вичерпні відповіді на конкретно поставлені питання і роз’яснювали ситуації по тим, чи іншим проблемам.

Взагалі потрібно сказати що всі учасники зібрання дуже активно приймали участь в обговорені різних питань. А тому на завершення ведучий зібрання подякував всіх присутніх за активну участь в круглому столі та за надану суттєву допомогу УТОС-у, зокрема людям з вадами зору, та висловив надію, що і надалі будуть плідні взаємовідносини між місцевою владою та колективом УТОС-у з метою покращення життєдіяльності людей з інвалідністю по зору.

 <<<