Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
РЕЄСТРАЦІЯ ГРОМАДСЬКИХ ОБ`ЄДНАНЬ

Відділ «Центр надання адміністративних послуг» Барської міської ради відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб,фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» та Переліку адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг» Барської міської ради» затвердженого рішенням 57 сесії Барської міської ради 8 скликання від 17.06.2020 року, розпочинає прийом документів щодо надання адміністративних послуг з державної реєстрації громадських об`єднань .

Громадське об'єднання - це добровільне об'єднання фізичних осіб та/або юридичних осіб приватного права для здійснення та захисту прав і свобод, задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.

Дізнатись більше , отримати консультацію , перелік необхідних документів та порядок  надання адміністративної послуги , можна зателефонувавши за номером:  

093-281-68-62.

Дистанційне обслуговування з питань реєстрації громадських об’єднань здійснюється в вівторок з 17.15 до 20.00 год. та четвер з 17.15 до 20.00 год. шляхом направлення звернення на електронну почту : tsnapmisto@ukr.net.

 

За інформацією відділу «Центр надання адміністративних послуг» Барської міської ради

 <<<