Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Новини
ЩОДО КАПІТАЛЬНОГО РЕМОНТУ ВУЛИЦЬ ГАЛИЦЬКИХ ВОЯКІВ ТА ГРИГОРОВИЧІВ-БАРСЬКИХ У МІСТІ БАР

Згідно Закону України «Про публічні закупівлі» для проведення капітального ремонту дорожнього покриття по вул. Галицьких Вояків та по вул. Григоровичів-Барських були оголошені тендери 1 червня 2020 року. Участь прийняло 7 організацій з Житомирської та Вінницької областей, а саме: ПП «Євробуд 9» з Житомирської області, ТОВ «Хмільницька будівельна компанія» та ПП «Еліта-індустріал» з Хмільницького р-ну, ФОП Акопян Н.А. з Тиврівського р-ну, ТОВ «ЛЮКС-ТРЕЙД» з Шаргородського р-ну, ТОВ «ВІНДОР» та ДП "Вінницький облавтодор" з м. Вінниця.

Замовник в ролі КП «Бар-благоустрій» мав самостійно перевірити кожного учасника на предмет наявності санкцій та обмежень в господарській діяльності, перевірити правильність на наявність всіх дозвільних документів.

Було перевірено та відмовлено 5 з 7 учасників через допущення ними ряду помилок.

Кожен з учасників мав право на оскарження відхилення своєї пропозиції, навіть якщо це призвело б до затягування строків обрання переможця і можливого невиконання робіт. Було подано три скарги щодо незаконного відхилення пропозиції учасників торгів. Розгляд скарг розпочався 8 липня і тривав по 16 вересня, фактично більше двох місяців.

Після розгляду скарг, 16 вересня був обраний переможець ТОВ «ЛЮКС-ТРЕЙД».

Станом на 18.09.2020р. переможець обраний, але згідно закону інші 6 учасників мають право подати скаргу на ТОВ «ЛЮКС-ТРЕЙД». І ці дії законні, але постає питання – коли ж тоді робити ремонт доріг, адже на дворі вже скоро жовтень місяць…

Всі документи тендерів доступні за посиланнями:

Вулиця Галицьких Вояків: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-06-01-003060-b

Вулиця Григоровичів-Барських: https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2020-06-01-003576-b

 <<<