Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
КОНСУЛЬТАЦІЇ
ОПИТУВАННЯ ЩОДО ПЕРЕНЕСЕННЯ ДНІВ МІСТА БАР

Звертаємося до усіх кому небайдуже культурне життя міста, взяти участь в опитуванні. 👇

📌 Голосування розпочалося 3 квітня і буде дійсне до 17 квітня 2019 року.

📌 У верхньому лівому кутку листівки зображений QR-код, яким можна скористатися до голосування.

📌 Також проголосувати можна за посиланням: https://vdmk.org/3217

📌 Результати голосування будуть відображатися у режимі реального часу на офіційному сайті ради у розділі "Консультації".

Одним з найактуальніших питань порядку денного 38 сесії 8 скликання було перенесення дати відзначення Днів міста з вересня на останню неділю травня.

По даному питанню депутатському корпусу доповів спеціаліст соціально-гуманітарного відділу Барської міської ради у питаннях культури, туризму, фізкультури, молоді та спорту Роман Григор'єв, який зазначив, що з огляду на ряд чинників Дні міста зручніше проводити наприкінці травня: «Починаючи з відродження святкування у 2016 році, ми відзначали День міста у другі вихідні вересня. Однак щоразу ми стикалися з низкою труднощів. Серед яких: погодні умови. Вересень місяць дуже мінливий. Що створює великі незручності глядачам і артистам. Конкуренція. В вересні День міста святкує багато громад, зокрема і м.Вінниця, що створює проблему з пошуком сцени та артистів (беремо, що залишилося і дорожче). День незалежності. В святі максимально задіюються місцеві колективи і артисти, яким важко готувати нові програми і до Дня Незалежності, і до Дня міста. Два великі свята поруч, відтягують увагу один від одного. Крім того літні канікули та період відпустки створюють вимушену перерву у підготовці свята, що складає додаткові труднощі в організації. Тому команда організаторів вирішила винести пропозицію та перенести Дні міста на кінець травня, а точніше – на наступні вихідні після «літнього святого Миколая», який вважається покровителем міста Бара».

Депутат Аркадій Медвецький вніс пропозицію провести на офіційному сайті міської ради опитування громадськості з цього приводу.

Нагадаємо, що запровадження у місті Бар інструменту публічних консультацій, які дозволяють залучити громадян до прийняття рішень на місцевому рівні відбулося з червня 2018 року. Для міської ради це доступний метод для врахування думки громадян. Періодично влада міста виноситиме на загальне обговорення важливі та актуальні для барчан проблеми і намагатиметься вирішувати їх у найкращий для громади спосіб.
 
Запровадження даної ініціативи стало можливим завдяки плідній співпраці Барської міської ради з Всеукраїнською ініціативою "Активна Громада" від ГО Інститут «Республіка».
 <<<