Карта інвестиційної привабливості
Ми в соцiальних мережах
Погода в місті
Громадські організації
Громадська організація

"Фонд громади Барського району "Барі" – це благодійна організація, місія якої полягає в підвищенні якості життя громади на території міста Бар та Барського району.

Заснований 30 березня 2015 року, як благодійна організація. На сьогоднішній день має декілька діючих проектів (Напрямків діяльності):

              Екологічний напрямок. Розподільний збір твердих побутових відходів (ТПВ);

              Розвиток волонетріату. Волонтерська група, що тримає руку на пульсі подій у Барській громаді.

              Розвиток органів самоорганізації населення (ОСН). Вуличні та будинкові комітети .

       Фонд громади визначає потреби місцевої громади, заохочує благодійні пожертви і накопичує кошти, з яких надає гранти на впровадження ініціатив з вирішення соціально важливих місцевих проблем.

Керівництво фондом громади здійснює рада, до складу якої входять представники місцевої влади, бізнесу та члени громади.

Ресурси фонду (фінансові, матеріальні та інтелектуальні) залучаються в основному з місцевих джерел (приватні пожертви, пожертви бізнесу та влади), за рахунок грантової діяльності, та інших джерел фінансування.

Фонд громади сприяє розвитку місцевої благодійності через залучення членів громади до благодійної діяльності.

Основна діяльність фонду громади – надання грантів громадським та благодійним організаціям, ініціативним групам або окремим особам для вирішення нагальних проблем Барської  громади, забезпечення потреб її членів та залучення Українських та міжнародних грантів.

Фонд громади вирішує широке коло соціальних, економічних, екологічних та інших питань місцевої громади, це окрема юридична установа, яка працює виключно на благодійні цілі, вона не залежна від впливу та контролю інших організацій, уряду або органів місцевого самоврядування, володіє глибокими знаннями щодо потреб, проблем громади та інтересів її членів;

знає місцеві організації та ініціативи;

володіє знаннями та вміннями щодо шляхів вирішення проблем і підходів до ефективного надання допомоги.

Фонд громади має певні послуги, які надаються донорам задля досягнення їхніх філантропічних* цілей. Фонд громад не може існувати без внесків – щоб їх отримувати, він повинен розвивати стосунки з імовірними донорами.

Фонд громади впроваджує відкриті й прозорі процедури та практику в усіх аспектах своєї діяльності; звітує перед місцевою громадськістю шляхом регулярного інформування населення про свої цілі, заходи та фінансовий стан.

Фонд громади виступає в ролі каталізатора та фасилітатора* в розв’язанні проблем та в розробці важливих для громади рішень, бере участь у різноманітних заходах громади.

* Філантропі́я (від грец. φιλέω, «любити» і ἄνθρωπος, «людина») — любов до людей, доброзичливе ставлення до людини взагалі, благодійність, жертвування своїм часом, грошима, репутацією задля благочинності, заступництво нужденних, людинолюбство, безкорислива допомога.

Приклади філантропії часто перетинаються з прикладами благодійності, хоча не всяка філантропія є благодійністю, як і навпаки, не всяка благодійність є філантропією.

 

 <<<